VENTIV HEALTH. A GYÓGYSZERIPARI ÁLLÁSOK SZAKÉRTŐJE
Több mint 20 éves munkaerő-közvetítési tapasztalatunkkal
önnek is segítünk megtalálni álmai munkahelyét.
Forduljon hozzánk bizalommal! Jelentkezzen most!
Gyógyszeripari partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba munkatársat keresünk.

Pharmaceutical Sales Support Assistant

Főbb feladatok és felelősségek:

      Ez egy támogató funkció, mely több forrásból származó adatokkal dolgozva, azokat elemezve készít riportokat, elemzéseket, és ezekből képes következtetéseket és javaslatokat tenni

    • Szoros napi együttműködés a Key Account Manager, a Field Sales Force Manager, a Demand Forecasting funkciókkal
    • Piaci információk: látogatói csapat teljesítményének napi adatai, belső értékesítési adatok, egyéb külső értékesítési adatok
    • Közreműködés a rendszeres riportok és az üzleti tervek kialakításában
    • A belső üzleti információs rendszer felállítása és menedzselése
    • Kereskedelmi management riportok elkészítése

Kompetenciák, elvárások:

  • Sales Analyst pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erős elemző készség, logikus és gyors gondolkodás
  • Erős Excel gyakorlat, gyors és pontos Excel munkavégzés
  • Eredményorientált, önálló munkavégzés
  • Üzleti szemlélet, alapvető üzleti logika
  • Középfokú angolnyelv tudás
  • Gyógyszeripari kereskedelmi tapasztalat előny
  • Power BI rendszer gyakorlati ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület