''REMEDIOS MAGYARORSZÁG'' Kft. (REMEDIOS MAGYARORSZÁG KFT.)
  • Partnerünk Közép-Európa meghatározó logisztikai szolgáltatója, amelynek központja Budapest déli határán található.

  • Pénzügyi és számviteli csoportvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • A pénzügyi és számviteli terület szervezése, irányítása és ellenőrzése
      • A beosztottak vezetése, fejlesztése, motiválása, elszámoltatása
      • Számviteli, pénzügyi és bizonylati rend kialakítása és fenntartása
      • Belső szabályozási, ellenőrzési és adminisztrációs rendszer folyamatos fejlesztése
      • Napi operatív pénzügyi folyamatok megszervezése és ellenőrzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség
      • Mérlegképes könyvelői végzettség
      • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
      • SAP, Word, Excel ismeret

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
      • Logisztikai cégnél szerzett tapasztalat
      • Proaktív, lendületes, önálló munkastílus
      • Várjuk vezetői karrier iránt érdeklődő szakemberek jelentkezését is!

    Amit kínálunk:

      • fejlődési lehetőséget egy dinamikus cégnél
      • versenyképes fizetést éves bónusszal
      • nemzetközi környezetet
      • kihívásokban gazdag munkát
      • otthoni munkavégzés (home office) lehetőségét

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi, Számviteli vezető
    • Teljes munkaidő
    • Home office lehetőség

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Kérjük, jelentkezéséhez csatolja lehetőleg angol nyelvű önéletrajzát.