Partnercégünk több mint 20 éve a magyarországi szolgáltatói piac egyik vezető és egyben szakmailag elismert szereplője, magas szintű technológiai háttérrel, tudással és folyamatos innovációval.

Folyamatosan fejlődnek, mind beruházások, mind cégvásárlások által. Csapatuk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi Vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A pénzforgalommal kapcsolatos bizonylatok, kifizetések ellenőrzése és irányítása (Utalások, számlázások, kivonatok ellenőrzése)
  • Kintlévőségek és kötelezettségek ellenőrzése, nyilvántartása.
  • Havi zárási munkák levezénylése, közreműködés a számviteli beszámolók készítésében
  • Kontrolling riport elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás a cég vezetőivel, a külső könyvelővel, és az alkalmazott szakemberekkel
  • Pénzügyi munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése
  • Pénzügyi döntések előkészítése és végrehajtása
  • Pénzügyi elemzések készítése
  • Közreműködés a gazdálkodási-pénzügyi terv kidolgozásában
  • A vállalkozás várható bevételeinek és kiadásainak figyelemmel követése
  • Statisztikák, külső és belső adatszolgáltatások összeállítása, kimutatása
  • Kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése a cégvezetés részére
  • Döntéselőkészítés, kimutatások, elemzések, prezentációk készítése
  • Banki utalások
  • Kintlévőségek folyamatos követése
  • Aktív részvétel a szerződések előkészítésében, projektek gazdasági feladatainak támogatása
  • Belső szabályozási rendszer kialakítása, betartásának ellenőrzése
  • A terület irányításához szükséges jogszabályok nyomon követése, betartása, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség és tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (erős Excel ismeretek)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség
  • Precizitás, pontosság, komplex látásmód
  • Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás, proaktív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Könyvelői / kontrolling tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Változatos munka
  • Fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre

Önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.