Prohumán 2004 Kft.
Egy számviteli szolgáltatásokat biztosító partnerünk csapatának élére keresünk most új vezetőt, Pénzügyi vezető / Ügyvezető pozícióba. Egy holding részeként működnek, a cégcsoport többi tagja számára biztosítják a szükséges könyvelési szolgáltatásokat.

Pénzügyi vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport vállalatainak teljes körű gazdasági-pénzügyi működésével kapcsolatos folyamatainak irányítása, fejlesztése, ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, önkormányzatokkal, egyéb hivatalokkal, könyvvizsgálóval,
  • Pénzügyi tervek kidolgozása (pénzintézetek kérésére), pénzügyi beszámolók készítése, számviteli szabályzatok aktualizálása, számlarend ellenőrzése, bizonylati szabályzat, nyilvántartási rend megfelelő működése, önköltségszámítás,
  • Aktív közreműködés a vállalat számviteli és pénzügyi politikájának kialakításában, a könyvelési rendszer kiépítésében és működtetésében,
  • Felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése,
  • Felelősség az éves beszámoló és üzleti jelentés elkészítéséért, a mérlegvalódiság biztosításáért, a társasági vagyon- és eszköz védelméhez szükséges elszámoltatási, okmány és bizonylati fegyelem ellenőrzése,
  • Adatszolgáltatás a belső és külső szerveknek, gondoskodás a társaság gazdasági tevékenységével kapcsolatos elemzések előkészítéséről,
  • A számviteli jogszabályok, adótörvények naprakész ismerete, azok változásának követése és beépítése a vállalatcsoport szabályzataiba.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat főkönyvelő vagy pénzügyi vezető pozícióban
  • Naprakész ismeretek az operatív szakmai megvalósításra vonatkozóan

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer használatában és / vagy bevezetésében szerzett tapasztalat
  • NOVITAX könyvelési program ismerete

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes pozíció egy stabil hátterű cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!