ICT Európa Finance Zrt.

Pénzügyi vezető

Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája. Szakmai csapatunkba keressük tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat, pénzügyi vezető munkakörbe, mely akár részmunkaidőben is végezhető.

Pénzügyi vezetőként a cégcsoport alábbi feladatainak ellátásával bízunk meg téged:

  • pénzügyi tervezés
  • tervek heti/havi frissítése
  • havi terv-tény összehasonlítás
  • havi gyors riportok készítése
  • könyvelő, pénzügyes munkájának felügyelete, irányítása
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hivatalokkal, bankokkal
  • hitelekkel kapcsolatos ügyintézés
  • számlajóváhagyás
  • együttműködés az üzletágvezetőkkel, részvétel a vezetői megbeszéléseken
  • kibocsátott részvényekkel kapcsolatos adminisztráció
  • közös költségekkel kapcsolatos elszámolások kezelése

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Pénzügyi-számviteli főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalatot és minimum 1 év vezetői tapasztalatot szereztél már a szakmában
  • Kimagasló szinten ismered, gyorsan és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Miért válassz minket?

  • Változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz
  • Hallgatunk a véleményedre, fejlesztési javaslataidra
  • Folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rád
  • Stabil, kiemelkedő jövedelmet kínálunk minden munkatársunknak
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Otthoni és rugalmas munkavégzés
  • Munkavállalói részvényjuttatás

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Pénzügyi, Gazdasági igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.