Nemzetközi, szolgáltatási szektorban tevékenykedő partnercégünk budapesti irodájába keresünk vezető munkatársat:

Pénzügyi vezető / főkönyvelő

Feladatok:
  • Operatív pénzügyi és számviteli feladatok ellátása, a pénzügyi csapat vezetése (néhány fő) és a munkatársak képességeinek fejlesztése
  • Éves beszámoló, mérlegkészítés, cash flow előrejelzések, adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése és benyújtása
  • Éves költségvetés összeállítása és bemutatása az ügyvezető igazgatóval a nemzetközi központ felé
  • Éves ellenőrzési folyamat egyeztetése könyvvizsgálókkal, kapcsolattartás külső bérszámfejtőkkel
  • A tranzakciók és a kapcsolódó egyeztetések pontos és időben történő feldolgozásának kezelése, beleértve az AP számlákat, a társaságok közötti számlákat, a készletet, az időbeli elhatárolásokat, a banki kifizetéseket (a banki átutalások könyvelését), a megrendeléseket, a költségeket és a pénztárkönyvet
  • A pénzügyi szabályozások és a jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése
  • Jelentések, riportok, eredménykimutatások készítése
  • Informatikai (ERP) rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Gazdasági / pénzügyi-számviteli diploma (MBA, ACCA előny)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 4-5 éves - nemzetközi környezetben (kisebb vállalatnál) szerzett - releváns szakmai tapasztalat
  • IFRS-ben szerzett jártasság
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Magabiztos Excel használat
  • Kiváló vezetői, tárgyalási, szervezési, elemzési és együttműködési készség

Munkavégzés helye / Location:

Budapest