EU-FIRE Ingatlanfejlesztő és Tanácsadó Kft (Finance, Investment & Renewable Energy)

2001 óta a magyarországi geotermikus energiakutatások és felmérések aktív szereplője, élenjáró képviselője. Ingatlanfejlesztések mellett a geotermikus energiaforrások fejlesztésének szakértőjeként stabil és eredményes magyar tulajdonú társaság, amely meghatározó szereplő a magyar környezetbarát ingatlanfejlesztések és beruházások piacán.
Küldetése: a geotermikus energia által környezetbarát energiafelhasználás biztosítása Magyarországon. Ebben egyik legfontosabb mozgatóereje az innováció.
Ezen ügy mellett elkötelezett 25 fős csapatunkba keresünk

Pénzügyi vezető

munkatársat, aki szakértő munkájával és pozitív személyiségével közösségünk és sikereink részese lenne, szervezetünk stabil és eredményes, hatékony pénzügyi folyamatainak biztosításával.

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes pénzügyi és kontrolling feladatok irányítása
  • cégcsoportunk pénzügyeinek gazdaságos, hatékony és szabályszerű működésének biztosítása
  • pénzügyi tervezési és ellenőrzési rendszer stabil, megbízható kialakítása
  • cégcsoportunk finanszírozásának erősítése, új lehetőségek feltárása és megvalósítása
  • projektjeink gazdaságosságának pénzügyi, számviteli kontrolling típusú felügyelete, támogatása, döntések előkészítése
  • projektjeink elszámolhatóságának biztosítása, teljesítésük törvényi/pályázati előírásoknak megfeleltetése
  • likviditásmenedzsment tervezése és vezetése
  • működési döntések & változások előzetes és utólagos modellezése
  • befektetési lehetőségek feltárása, véleményezése
  • szerződéses vállalásaink pénzügyi teljesítésének felügyelete, biztosítása
  • pénzügyi működésmód, folyamatok hatékonyabb rendszerének kidolgozása
  • időszakos, ill. eseti jellegű vezetői riportok, jelentések és kimutatások elkészítése
  • pénzügyi kockázatkezelés és előrejelzés, megoldások kidolgozása, fejlesztésekre javaslatok
  • kis létszámú pénzügyi csapat felépítése
  • tárgyalásokon cégcsoportunk és projektjeink bemutatása, képviselete
  • együttműködés belsős könyvelő-, ill. projekt menedzseri csapatunkkal, valamint a menedzsment támogatása a vállalati stratégia/policy mentén

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági területen
  • min. 5 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen, hasonló munkakörben
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • min. 2 év versenyszférában szerzett releváns gyakorlat
  • naprakész pénzügyi ismeret, jártasság a vonatkozó jogszabályokban
  • erős kontrolling szemlélet, stratégiai gondolkodásmód
  • kiváló problémamegoldó, kommunikációs és prezentációs készség
  • rendszerszemléletű, logikus gondolkodás komplex helyzetben
  • képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és határidő betartására
  • együttműködő, csapatjátékos attitűd, proaktivitás
  • magas fokú MS-Office ismeretek, különösen Excel, Power Point
  • tárgyalásszintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • rugalmasság, terhelhetőség, felelősségvállalás
  • pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • megbízhatóság, lojalitás

Előny:

  • projektek finanszírozásában eredményes tapasztalat
  • pályázati projektek elszámolása terén gyakorlat
  • műszaki / kivitelező / ingatlanfejlesztői / beruházó cégek pénzügyi működésében tapasztalat
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • számviteli és adózási ismeretek
  • Kulcs-Soft könyvelő program ismerete

Amit kínálunk:

  • változatos, összetett, kihívást jelentő feladatkör
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • szép, igényes munkakörnyezet
  • dinamikus, jó hangulatú fiatalos csapat
  • korrekt és támogató cégvezetés, nyitottság ötleteidre
  • tanúsított Családbarát Helyként támogatjuk minden munkatársunkat
  • részvétel társadalmilag jó ügyben (megújuló energiaforrások terjedése)

Munkavégzés helye és ideje:

  • irodánkban (Bp., XIV. kerület - Zugló vasútállomástól pár percre)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1143 Hungária körút 83.

Bővebben rólunk honlapunkon olvashatsz, míg kérdéseiddel: Szepesvári Orsolya, HR & Szervezetfejlesztési vezetőnkhöz fordulhatsz a +36 1 238 08 16 telefonszámon.
Fényképes önéletrajzodat fizetési igény és várható kezdési dátum megjelölésével várjuk.