Bora Ital-nagykereskedelmi Kft. pénzügyi vezető munkakörbe munkatársat keres.

Pénzügyi vezető

Feladatok:

    - Éves és év közi, heti tervezés

    - Terv/tény elemzések

    - Kontrolling (pénzügyi szempontból a cég teljes területén)

    - Üzleti döntések meghozatalának pénzügyi szempontú támogatása

    - Pénzügyi folyamatok irányítása, koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése

    - Követelés management

    - Cash-flow jelentése és előrejelzése, pénzügyi kimutatások, jelentések, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Pénzügyi területen szerzett releváns vezetői tapasztalat

    - Felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Kontrolling területén szerzett tapasztalat, számviteli ismeretek

    - Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    - Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet

    - Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba, Balassa utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.