"Színház mindenkinek!"

A Déryné Program elsődleges célja a minőségi színházi kultúra eljuttatása azokra a területekre, ahol a kultúrához való hozzáférés lehetősége korlátozott. A Déryné program, négy alprogramjával széles körben szólítja meg a magyar színházi élet résztvevőit, s karolja fel a kulturális fejlettség növelésében érdekelt térségeket, valamint az elérés mellett minőségemelést indukál. A program összetett módon kívánja támogatni a színházi szakma eddig perifériára szorult problémáit.

pénzügyi ügyintéző

Feladatok

  • A gazdasági igazgató által meghatározott operatív feladatok végzése
  • Részt vesz a társaság fenntartói, pályázati elszámolásában
  • Új pályázat esetén közreműködik a pályázat költségvetési tervezésében
  • Gondoskodik a helyi adókkal kapcsolatos ügyintézésről, bevallásáról, befizetéséről
  • Részt vesz az éves, negyedéves, havi működési gazdasági, külső kontrolling jelentések elkészítésében
  • Közreműködik az év végi zárások elvégzésében, az éves beszámoló (mérleg, eredmény kimutatás, közhasznúsági jelentés, kiegészítő melléklet) összeállításában
  • Elkészíti a külső szervek által kért, illetve kötelezően előírt statisztikai kimutatásokat, adatszolgáltatásokat, bevallásokat
  • A számlázó programban kiállítja a vevő számlákat megfelelő tartalmi és formai követelményekkel
  • A szállítói számlákat tartalmilag és formailag ellenőrzi, az illetékes vezetővel igazoltatja, pénzügyileg kiegyenlíti
  • Eljár a számlavezető banki ügyek intézésében

Elvárás

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdász végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) programokat magabiztos használata
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság
  • Pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés
  • Problémamegoldás

Előny

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • sERPa program ismerete
  • Budapesti lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Éves bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, segítőkész csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkába állás kezdete: Azonnal

Amennyiben képesnek érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes magyar nyelvű pályázatát, fizetési igény megjelölésével és motivációs levelét.