A Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli Karának
Gazdasági és Műszaki Osztályára

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keresünk

Szeretne országosan az egyik legszélesebb üzleti képzési kínálatot nyújtó, nagy múlttal rendelkező egyetem pénzügyi világába betekintést nyerni? Egy szakmailag és emberileg jól működő csapat részévé válni?

SIKERES JELÖLTÜNK:

  • büntetlen előéletű,
  • legalább középfokú pénzügyi és számviteli végzettséggel, valamint
  • közszférában vagy felsőoktatási intézményben hasonló területen szerzett, legalább 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • naprakészen ismeri az államháztartási elszámolásokat érintő jogszabályokat,
  • MS Office programokat felhasználói szinten alkalmazza,
  • megbízható, precíz,
  • és kiválóan kommunikál.

ELŐNYT JELENT, HA

  • rendelkezik:
    • mérlegképes könyvelői végzettséggel és/vagy
    • gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel
    • valamint angol nyelvtudással
  • felhasználói szinten ismeri az SAP gazdálkodási rendszert

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK LÉNYEGESEBB MUNKAKÖRI FELADATAI:

  • feladata a KSH felé történő beruházási adatszolgáltatások határidőben történő teljesítése,
  • vezeti a befektetett eszközök, beruházások folyamatos mennyiségi és értékbeli analitikus nyilvántartását,
  • havonta feladja a főkönyvbe az állományba vett, aktivált eszközök érétkét,
  • negyedévente főkönyvi feladást készít az értékcsökkenés elszámolásáról,
  • egyezteti az analitikus nyilvántartást a főkönyvi kivonattal (beszerzés, értékesítés, elszámolt értékcsökkenés, állományváltozás),
  • gondoskodik az intézményen belüli eszközök áthelyezésének nyomon követéséről, azok nyilvántartásban való átvezetéséről,
  • gondoskodik a folyamatban lévő beruházások bizonylatolásáról, lebonyolításáról,
  • feladata a selejtezés előkészítése, a selejtezési eljárásban való részvétel, a selejtezés bizonylatolása, dokumentálása, selejtezett eszközök kivezetése az eszköznyilvántartásból, főkönyvből, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Tárgyi eszközök (beérkező számlák szerint) bevételezése, vonalkóddal történő ellátása,
  • Teljesen „0”-ra leírt eszközök átvezetéséről feladás készítése a főkönyvi könyvelés részére,
  • Különböző statisztikák, kimutatások elkészítése,

Az Egyetem leltározási szabályzata szerinti leltározás lebonyolítása:

  • a körzetek leltárfelelőseivel időpont egyeztetése a leltárfelvételhez,
  • a körzetekben a tárgyi eszközök szemrevételezése, a hiányzó vonalkódok pótlása,
  • a leltár egyeztetése, kiértékelése,
  • a leltárfelvételi ívek, a leltárösszesítő és a leltárkiértékelési jegyzőkönyv elkészítése.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal!

Juttatások: az Egyetem szabályzatai alapján

Egyéb hasznos információk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (4 hónap próbaidő)
  • Munkavégzés időtartama: határozatlan idő
  • Munkavégzés helye: 1148 Budapest, Bagolyvár u. 6-10.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1148 Budapest, Bagolyvár u. 6-10.

AMENNYIBEN HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSÉT, A FENTI HATÁRIDŐIG VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT

  • szakmai önéletrajzának,
  • iskolai-, szakmai végzettséget igazoló dokumentumok másolatainak,
  • az Ön nyilatkozatának, (nyilatkozata arról s hogy az Egyetem testületei megismerhetik az Ön pályázati anyagát)
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványának, ha az nem áll rendelkezésre annak kéréséről szóló másolatának,
  • bérigényének,

a fenti határidőig történő megküldésével. Kérjük, küldéskor a tárgyban a PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ PSZK munkakör nevét feltüntetni szíveskedjen.

Szakmai Kapcsolattartó: Diószeginé Balázs Krisztina osztályvezető