Könyvelő Iroda Kft.

Pénzügyi ügyintézőt

keres.

Amit kérünk:

  • Szakirányú végzettség,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Kulturált megjelenés, talpraesettség, dolgozni akarás,
  • Egészséges életszemlélet és gondolkodásmód,

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet és lendületes csapat
  • Szakmai kihívás és állandó fejlődés lehetősége
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne tagja lenni egy állandó fejlődésben lévő, dolgozni tudó és szerető csapatnak, küldje fényképpel és motivációs levéllel ellátott önéletrajzát. A tárgy rovatba kérjük, hogy tűntesse fel nevét és a betölteni kívánt pozíció megnevezését. Köszönjük.