Pénzügyi tervező - német és angol nyelvtudással (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Pénzügyi elemzések, kimutatások és tervezés készítése, folyamattervezés
  • Éves és évközi pénzügyi tervezés, iPF, OPEX és CAPEX tervezés, monitorozás
  • Kimutatások és prezentációk készítése a management számára
  • Terv – tényelemzés, eltérések és/vagy problémák feltárása és tisztázása
  • Költségstruktúra-elemzés készítése
  • Szoros együttműködés más pénzügyi területekkel és az üzleti oldallal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú német nyelvtudás, középfokú angol nyelvtudás
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, közgazdasági vagy pénzügyi terület előny
  • Pénzügyi folyamatok és eljárások ismerete
  • MS Office haladó vagy professzionális használata: Excel, Word, PowerPoint Pivot, ThinkCell ismerete előny
  • Magabiztos és reprezentatív kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó, analitikai és numerikus képességek
  • Stressztűrő képesség, önállóság, precíz és megbízható munkavégzés
  •  Előny: Tapasztalat pénzügyi kontrollerként üzlettámogatási specialistaként előny, de nem feltétel

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.