Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi kihívásokra, elismerésre vágyik? Jelentkezzen székesfehérvári multinacionális partnerünk pénzügyi tervező és elemző pozíciójára, ha testhezállónak találja az alábbi álláslehetőséget:

Pénzügyi Tervező, Elemző (Referenciaszám: PJ5600)

Izgalmas kihívások, amikre munkája során számíthat:

  • Adatok elemzése, kimutatások prezentálása a managementnek és a pénzügyi részlegnek
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, igényeik felmérése, innovációs ötletek egyeztetése
  • Heti és havi előrejelzések, riportok készítése
  • A költséghatékonyságot növelő kezdeményezések támogatása, riportkészítés a folyamatokról
  • Az éves üzleti terv elkészítésében való aktív közreműködés
  • A Pénzügyi Elemző munkájának támogatása

Ami az ideális Jelöltet jellemzi:

  • Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete - különösen excel, ppt.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód, magas szintű elemző készség;
  • Több feladat párhuzamos kezelésének képessége
  • Erkölcsi bizonyítvány szükséges

Partnerünk ezeket nyújtja elismerése jeléül:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkarend
  • Családias környezet
  • Számos, a cég által finanszírozott szabadidős program
  • Karrier lehetőség egy nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és pozíció megjelölésével küldje el Forray-Farkas Nóra kapcsolattartó részére a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Pannonjob Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi Tervező, Elemző (Referenciaszám: PJ5600)
  • Hirdető cég: Pannonjob Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Adatok elemzése, kimutatások prezentálása a managementnek és a pénzügyi részlegnek Kapcsolattartás a partnerekkel, igényeik felmérése, innovációs ötletek egyeztetése Heti és havi előrejelzések, riportok készítése A költséghatékonyságot növelő kezdeményezések támogatása, riportkészítés a folyamatokról Az éves üzleti terv elkészítésében való aktív közreműködés A Pénzügyi Elemző munkájának támogatása
  • Elvárások: Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség Minimum 3 év pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat MS Office magas szintű ismerete - különösen excel, ppt. Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt Kiváló kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő képesség Pontos és precíz munkavégzés Analitikus gondolkodásmód, magas szintű elemző készség; Több feladat párhuzamos kezelésének képessége Erkölcsi bizonyítvány szükséges
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19