Magyarország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncának keszthelyi üzletébe keresünk

Pénzügyi termék értékesítő

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Nyújts teljes körű tájékoztatást termékeinkről és szolgáltatásainkról
  • Ismerd meg az ügyfelek elképzeléseit
  • Ezek alapján értékesítsd termékeinket
  • A szerződéskötésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációs feladatokat precízen végezd el

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi terület iránti érdeklődés
  • Legalább középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hosszú távú lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Bejárás támogatás
  • Ha nincs végzettséged, cégünk segít megszerezni azt

Amit kínálunk:

  • Korrekt alapbér, kiemelkedő prémium lehetőségével

Egyéb információ az állásról:

  • Téged Keresünk, ha:
  • • Érdeklődsz a pénzügyi terület iránt
  • • Magabiztosan kommunikálsz és ügyfélorientált attitűd jellemez
  • • Talpraesett, meggyőző személyiséggel rendelkezel
  • • Felhasználói szintű informatikai tudásod van
  • • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • • Szeretnéd, hogy fix alapbéred mellet a teljesítményed is befolyásolja a béred

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye:

8360 Keszthely

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kattints a jelentkezés gombra és töltsd fel önéletrajzod.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.