Pénzügyi tanácsadó gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 500 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest V.

A Kondor Csoport, több mint 10 éve lát el tanácsadói feladatokat, mára már az ország piacvezető transzferár specialista szolgáltatójává nőtte ki magát, de a fejlődés itt nem áll meg.

Főbb feladatok, munkák

  • Cégbemutatók fogalmazása, előkészítése
  • Vállalatok közötti szerződések elemzése
  • Gazdasági és piacelemzések készítése
  • Segítségnyújtás könyvek, szakmai cikkek, oktatási anyagok előkészítésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági vagy jogi területen
  • Legalább erős középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig reggel 8:30 és 17:30 között rugalmasan
  • Heti 20 óra vállalása az elvárt

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő és rugalmas bejárás (home office és irodai jelenlét lehetősége egyaránt)
  • Kiemelkedő teljesítmény alapján lehetőség van az órabér emelkedésére (1500 Ft-os kezdő órabér, 3 hónap után 1600 Ft és 6 hónap után 1700 Ft/óra)
  • Kellemes hangulatú, fiatalos, belvárosi iroda, pihenő sarokkal, teqball asztallal, edzőteremmel. Saját kávézónkban ingyenesen használható Nespresso kávégép
  • Folyamatos fejlődési lehetőség saját és külső képzési programokban való részvétel keretében
  • Hazai és nemzetközi előadásokon, webináriumokon való díjmentes részvételi lehetőség
  • Igazolás és támogatás a szakmai gyakorlat elvégzéséhez
  • Szakdolgozat mentorálás, opponálás
  • Határozatlan idő, akár főállású tanácsadóvá válási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Budapest V.