Genius-Invest Kft.

Ha úgy érzed, hogy már nem becsülik meg eléggé a munkádat, vagy bizonytalanná vált a biztosítási követőjutalékod, és folyamatosan romlanak a szerzési feltételek, emellett teljesíthetetlen tervekkel sanyargatnak, miközben nincs előre lépési lehetőség és lassan reagál a vezetőség a piaci igényekre, sőt bizonytalanná vált a helyzeted a változó vállalkozói feltételek miatt, akkor GYERE ÁT és jelentkezz bátran

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ

pozícióra.

Tavaly sikeres évet zárt a csapatunk, idén 60%-os növekedés a cél. Ha azonos növekedési elképzeléseid vannak, akkor váltsuk valóra közösen!

Cégcsoportunk jelenleg egy 11 Mrd forint árbevételű, piacvezető szereplő. Tevékenységünk minden pénzügyi termék közvetítésére kiterjed. A nagyságból adódó előnyök a kiemelt jutalékszint, állandó ügyfélbázis, folyamatos projektek, rendkívül stabil háttér.
2 nyugdíjazott kolléga miatt jelentős ügyfélkörnek keressük az új tanácsadóját.

Feladataid lesznek:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, független tanácsadóként: hiteleket, biztosításokat, tőkepiaci termékek képviselése
  • Új ügyfelek, proaktív bevonása
  • Számukra biztosítási termékek értékesítése: élet és nem életbiztosítások egyaránt
  • Biztos támaszt nyújtani ügyfeleid számára, akire mindig számíthatnak
  • A szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Részletek a jelentkezz gombra kattintva olvashatóak a honlapomon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendelkezel egyéni vállalkozó engedéllyel
  • van már legalább 1 év tapasztalatod biztosítás értékesítésben
  • felsőfokú végzettséged van VAGY középfokú végzettséged mellé rendelkezel biztosításközvetítői hatósági vizsgával
  • tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel

Csatlakozz és tarts velünk mert,

  • itt nem veszíted el a korábbi ügyfeleidet és jutalékodat, mert az állományodat hozhatod magaddal, miközben a jutalékszinted változatlanul megmarad!
  • stabil háttérnek köszönhetően (HUN Pénzügyi Tervező Kft. - korábban UFS Group) modern infrastruktúra és backoffice szolgáltatásokat biztosítunk a munkához
  • a motiváció fenttartása érdekében további ösztönzőkről igyekszünk gondoskodni: képzések, utazások, autó-program, egyedi karrier rendszer stb.
  • jelenleg Budapest ONE Center irodaházban lévő iroda.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Biztosítás értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Balatoni út 2.

FOLYAMATOS NÖVEKEDÉSBEN VAGYUNK,
ÁLLANDÓ ÚJ EGYFÉLSZERZŐ PROJEKTJEINK VANNAK,