Az AXIÁL FINANCIAL SERVICES Pénzügyi és Szolgáltató Kft.
békéscsabai
telephelyére

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ, FINANSZÍROZÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Anyavállaltunk, az AXIÁL Kft. gépforgalmazási tevékenységéhez kapcsolódó finanszírozási, vagyonbiztosítási konstrukciók értékesítése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Ügyféltájékoztatás, finanszírozási ajánlatok készítése, ismertetése, kérelmi dokumentáció összeállításának támogatása, szerződéskötési folyamat lebonyolítása, biztosítási adminisztráció.
  • Tanácsadás, értékesítés.

Elvárásaink:

  • A 2013. évi CCXXXVII. a hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról (Hpt.) szóló törvény 74. §-ában támasztott szakmai követelményeknek való megfelelés (független pénzügyi szolgáltatás közvetítői jogosultság). A jelentkezésben kérjük, igazolja ennek meglétét!
  • Biztosításközvetítői jogosultság
  • Finanszírozási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség, értékesítési szemlélet
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Gépjármű vagy egyéb termelőeszköz finanszírozás terén szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás értékesítés terén szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi/számviteli/gazdasági végzettség
  • Biztosításközvetítés terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, agronómiai ismeretek, SAP felhasználói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú határozatlan idejű foglalkoztatás nagy múltú és dinamikusan fejlődő cégcsoportnál
  • Versenyképes fix és teljesítményarányos juttatási csomag
  • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozíció

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba, Berényi út 140.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem gombra” kattintva várjuk!

Ha kérdése van a meghirdetett pozícióval kapcsolatban, hívja a +36 30 993-6267-es telefonszámot.

Jelentkezésében kérjük, külön jelölje meg a szakmai követelményeknek való megfelelés módját!