PULT KÖNYVTERJESZTŐ ÉS KERESKEDELMI KFT.
Munkatársat keresünk

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

pozícióba.
Több, mint 30 éve a könyvpiacon stabilan jelen lévő vállalkozás vagyunk, nagykereskedelemmel és kiskereskedelemmel is foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

A számlázásokkal, ki- és befizetésekkel, egyéb pénzügyi műveletekkel kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése, egyeztetése.
Főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, könyvelése, egyeztetése.
Partnerek bizományosi fogyásjelentés alapján kiállított számláinak ellenőrzése, rögzítése.
Egyeztetés partner cégek pénzügyi-számviteli munkatársaival telefonon és e-mailben.
Folyamatos kapcsolattartás a társaság könyvelőjével.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs képesség
- Precíz, munkájára igényes legyen
- Jó problémamegoldó képesség
- Képes legyen csapatban dolgozni
- Kitűnő számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Más, könyvkereskedelemmel foglalkozó cégnél szerzett pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalat
- Pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség
- Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

- Családias, nyugodt légkör
- Teljes munkaidős munkaviszony
- Hosszú távú biztos munkahely
- Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, elérhetőségének megadásával, fizetési igény megjelölésével.