Az osztrák ÖBB csoport tulajdonában álló
TS Hungaria Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi-számviteli szakértő

FELADATOK

  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés (tárgyi eszközök, készletek, vevő, szállító, bank, vegyes könyvelés);
  • Bevallások összeállítása és benyújtása;
  • Havi és éves zárási feladatok;
  • KSH és MNB statisztikák, adatszolgáltatás, kimutatások készítése;
  • Pénzügyi és számviteli tevékenység végzése;
  • Közreműködés a leltárkészítésben;
  • Kintlévőségek kezelése;
  • Könyvvizsgálat támogatása;
  • Részvétel a hatósági ellenőrzésekre való felkészülésben.

ELVÁRÁSOK

  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete;
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás;
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek (kiváltképp Excel);
  • Önálló, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés;
  • Csapatjátékos;
  • Nagy terhelhetőség, munkabíró képesség.

ELŐNYT JELENT

  •  SAP ismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil nemzetközi háttér;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Változatos, kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Támogató management.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Amennyiben nem teljes egészében felel meg a feltételeknek, de érez magában ambíciót a fenti feladatok elsajátítására, akkor is várjuk jelentkezését.:

TS Hungaria Kft., HR Osztály, 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.