RedLine PM Services Kft.

Illatszer és élelmiszer nagykereskedelem területén működő nagykereskedelmi cégek komplex pénzügyi-számviteli adminisztrációját látjuk el.

Pénzügyi-számviteli munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    Pénzügyi és számviteli feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs folyamatok nyilvántartások naprakész vezetése, így

    • vevői rendelések tartalmi ellenőrzése, rögzítése
    • kimenő forint- és devizaszámlák kiállítása a teljesítések alapján
    • szállítói rendelések készítése
    • bejövő forint- és devizaszámlák alaki, tartalmi ellenőrzése teljesítések illetve szerződések alapján, igazoltatása, rögzítése ügyviteli rendszerben
    • pénzügyi-számviteli irattár ismerete és rendben tartása, napi érkező iratok iktatása
    • Napi, heti, havi, negyedéves és éves Excel elemzések, riportok készítése
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel, email-ek kezelése

    Könyvelési anyagok határidőre történő előkészítése; havi, negyedéves, éves bevallásokban, zárásokban való közreműködés, folyószámlák egyeztetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakmai elvárások:

    • Minimum középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
    • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, vállalati pénzügyi területen
    • Word, Excel készségszintű használata, az Excel függvények ismerete vagy gyors tanulási képesség

    Az ideális jelölt:

    • Rátermett, motivált, tud és akar fejlődni
    • Pozitív szemléletű, precízen és felelősségteljesen végzi munkáját.
    • Szeret és akar dolgozni.
    • Munkáját önállóan meg tudja szervezni, és nyomon tudja követni
    • Betartja a határidőket
    • Szereti a kihívásokat, megoldás központú
    • Folyamatosan fejlődni és tanulni akar.
    • Hosszútávra tervez, hosszú távon akar egy folyamatosan fejlődő, dinamikus csapat része lenni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • mérlegképes könyvelői végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok és
    • bevallás- és beszámoló készítésben szerzett gyakorlati tapasztalat
    • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Azonnali munkakezdés lehetősége, határozatlan idejű munkaszerződés
    • Átlag feletti és teljesítmény alapú juttatások és fejlődési lehetőség
    • 7 éve folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér
    • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
    • Fiatalos, lendületes kis csapat

Egyéb információ:

    Jelenleg a munkavégzés helye a VII. kerület, azonban ez telephelyváltozás miatt hamrosan a XI. kerületre változik.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1072 Budapest

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Kérem csatolja fényképes önéletrajzát.