A KEVIÉP. Építőipari és Kereskedelmi Kft. Debrecen

Pénzügyi- számviteli munkatársat

keres felvételre.

Főbb feladatok:

  • Bankokkal való kapcsolattartás
  • Alvállalkozói szerződésekkel kapcsolatos teendők (iktatás, ellenőrzés)
  • Számlák bevételezése, számlák könyvelése
  • Főkönyvi kartonok egyeztetése
  • Egyéb pénzügyi-számviteli, ellenőrzési feladatok

Elvárások:

  • Közép- ill. Felsőfokú-elsősorban közgazdasági - iskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés,min 2-3 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, precizitás,terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség
  • Teljes munkaidős ( 8 órás ) foglalkoztatás
  • Alapbér + Cafetéria

Bér:

    Megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a Profession címére, bérigény
megjelölésével, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva kérünk továbbítani.