Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS (ANGOL PLUSZ EGY NYELVVEL)

Pénzügyi területre keresünk nemzetközi partnerünkhöz néhány éves tapasztalattal, valamint angol és második nyelvtudással rendelkező szakembert Budapestre. Modern iroda, folyamatos képzési és tanulási lehetőségek várják a jelentkezőt, valamint hosszú távú karrierlehetőség.

Feladatok:

  • Vevőszámlák / bejövő számlák könyvelése, kifizetések intézése
  • A főkönyvelő és a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Jelentések, kimutatások elkészítése
  • Éves zárásokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Megbízhatóság, monotónia tűrés
  • Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, valamint még egy európai nyelv legalább középszintű ismerete (német, francia, olasz vagy spanyol)
  • Gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett, minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit ügyfelünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó juttatási csomag
  • A fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • Stabil vállalati háttér
  • Teljes munkaidős munkaviszony

Pozíció területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Location:

Budapest

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem küldje angol nyelvű önéletrajzát Word formátumban a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi-számviteli munkatárs
  • Rövid pozíció név: Pénzügyes munkatárs
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Vevőszámlák / bejövő számlák könyvelése, kifizetések intézése A főkönyvelő és a pénzügyi vezető munkájának támogatása Kapcsolattartás ügyfelekkel Függő tételek rendezése Számviteli számlák egyeztetése Jelentések, kimutatások elkészítése Éves zárásokban való aktív részvétel
  • Elvárások: Felhasználói szintű számítógépes ismeret Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség Megbízhatóság, monotónia tűrés Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, valamint még egy európai nyelv legalább középszintű ismerete (német, francia, olasz vagy spanyol) Gazdasági végzettség Hasonló területen szerzett, minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>