A Garantiqa Hitelgarancia Zrt.

1 fő munkatársat keres,

pénzügyi-számviteli területre

határozatlan idejű munkaszerződéssel

Főbb feladatok:

  • MNB jelentések elkészítése, jogszabályi változás nyomon követése
  • Jelentésszolgálati rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
  • Kincstári, vezetői, egyéb likviditási jelentések elkészítésében való részvétel
  • Pénzügyi és számviteli területhez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Pénzügyi és számviteli terület kontrollpontjának és folyamatainak továbbfejlesztése

Elvárások:

Előny:

  • IFRS ismeretek, IFRS gyakorlat
  • Regisztrált könyvelői minősítés
  • Integrált főkönyvi rendszer ismerete
  • Felügyeleti adatszolgáltatási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Dinamikus motivált csapat, versenyszellem
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével, motivációs levéllel várjuk!