Zsiráf Építőanyagok Kft.
Munkatársat keresünk

Pénzügyi-számviteli asszisztens

pozícióba.
A Zsiráf Építőanyagok Kft. Elsősorban szárazépítészeti és szigetelőanyagok specialistájaként tevékenykedik az építőanyagkereskedelem piacán. Termékkörünk folyamatos bővítésével ma már minden építési feladathoz tudunk minőségi építőanyagokat biztosítani vásárlóink számára az ország 5 pontján működő kereskedéseinkben.

Főbb feladatok, munkák:

-Szállítói számlák vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése,kezelése (cashflow, skontó, bevételezések hozzárendelése stb.)
-Riportok, jelentések kimutatások készítése, megküldése (Excelben valamint vállalatirányítási rendszerben egyaránt)
-Partnerekkel való kapcsolattartás, pénzügyi egyeztetés (folyószámlák,egyenlegközlők stb.)
-Könyvelőirodával való kapcsolattartás, együttműködés
-Szállítói számlák költséghelyezése,árellenőrzése
-Kompenzálások készítése,elküldése
-Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása
-Az irodai alapfolyamatokat is szükséges alapszinten elsajátítani (rendelések leadása,táblázatok vezetése,üzemanyagnyilvántartás vezetése stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Minimum középfokú végzettség
-Pontos, precíz önálló munkavégzés
-Aktív, felhasználói szintű MS Office ismeretek
-Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő, problémamegoldó és stressztűrő képesség
-Önálló kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
- Önálló és csapatban való hatékony munkavégzés
-Alapfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Építőiparban szerzett tapasztalat
-Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete/használata
-Analitikus gondolkodásmód
-Pénzügyi területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

-Stabil vállalati háttér
-Hosszútávú munkalehetőség
-Felelősségteljes munkakör
-Versenyképes fizetés
-Fejlődési lehetőség
-Teljes, 8 órás munkaidő hétfőtől péntekig

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2083 Solymár

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát.