Egy dinamikusan növekvő számviteli és bérszámfejtési szolgáltató vagyunk. Saját irodáink és partnerhálózatunk révén Európa-szerte nyújtunk magas színvonalú szolgáltatásokat. Cégcsoportunk Magyországon 2006 óta piacvezető szerepet tölt be.
Várunk Téged is a Process Solutions Group közel 400 fős magyarországi csapatába, az alábbi pozícióba:

Pénzügyi-számviteli asszisztens

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Banki átutalások ügyintézése;
  • Belső pénzügy csapatunk támogatása a napi könyvelési feladatokban;
  • Vevő számlák kiállítása, online számla adatszolgáltatás teljesülésének ellenőrzése;
  • Havi/éves zárási teendőkben, illetve egyéb egyeztetésekben való részvétel;
  • Statisztikák, bevallások kitöltésében való közreműködés;
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, társosztályokkal.

Várunk Téged a csapatunkba, amennyiben:

  • rendelkezel releváns gazdasági felsőfokú végzettséggel;
  • kommunikációképes angoltudásodat szívesen használnád írásban;
  • szereztél már tapasztalatot hasonló területen (legalább 1-2 év);
  • magas szintű az Excel tudásod;
  • munkádat a precizitás és pontosság jellemzi;
  • jó kommunikációs készséggel bírsz.

Előnnyel indulsz, ha:

  • van egyéb releváns felsőfokú szakképesítésed is (pl.: mérlegképes könyvelői végzettség);
  • szereztél már tapasztalatot multinacionális környezetben;
  • találkoztál már Microsoft Dynamics NAV (Navision) vagy más számviteli rendszerrel.

Amire nálunk biztosan számíthatsz:

  • stabil munkahely;
  • színvonalas munkakörnyezet;
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség;
  • támogató csapat;
  • otthoni munkavégzési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Váci út 33.

Hogyan jelentkezz?

Várjuk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgyban megjelölve „Pénzügyi-számviteli asszisztens”.