Flexi Medical Hungary Zrt.

Bővülő csapatunkba

Pénzügyi-számviteli asszisztens

munkatársat keresünk.

A Flexi Medical Hungary Zrt. immár 7 éve fejleszti és értékesíti a Flexi-Dent nevű, felhőalapú fogászati szoftvert. Rendszerünket több, mint 1500 fogászati rendelőben, 4000-nél is több felhasználó használja naponta. A dinamikus fejlődés mellett egyre nagyobb az igény egy olyan kollégára, aki a cég és a könyvelés között tartja a kapcsolatot, illetve segít rendben tartani a belső adminisztrációnkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevő és Szállító szerződések adminisztrációja, rendben tartása
  • Vevő számlák kiállítása
  • Vevő és Szállító számlák feldolgozása a könyvelő szoftverbe

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen legalább OKJ-s pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettséged
  • A megszerzett papíron kívül legyen legalább fél- egy év gyakorlatod számviteli adminisztrációban
  • Tudj önállóan dolgozni és problémákat megoldani
  • Legyél pontos és precíz, hiszen a cég szempontjából fontos feladatokat szeretnénk rád bízni
  • Microsoft Excel és Word alapszintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft szoftverek ismerte
  • Bérszámfejtési végzettség / tapasztalat
  • Magasabb szintű pénzügyi / számviteli végzettség
  • Könyvelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Egészség biztosítás
  • Szabad hétvégék
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Fiatal, lendületes, barátságos csapat
  • Modern gondolkodású cégvezetés
  • Igény esetén "fél állás" (6 órás munkaidő)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1027 Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és megjelölt fizetési igénnyel tudsz a jelentkezem gombra kattintva.