Az 1994-ben alakult Robinson Tours Kft., mint az egyik piacvezető utazási iroda, egyaránt dolgozik kiutaztatás és beutaztatás területén. Kiutaztatási területén Bulgária értékesítésében piacvezető, törökországi utak értékesítésében is jelentős szerepet tölt be, továbbá saját szervezésben utaztat Egyiptomba, Montenegróba, Albániába és Oroszországba. Beutaztatás területén Kelet-Európa országaiból utaztat Magyarországra.

Balatonfüredi irodánkba keresünk

pénzügyi referens

pozícióra munkatársat, azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

  • általános pénzügyi, számviteli feladatok
  • vevői kintlévőségek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség
  • angol nyelvtudás
  • német nyelv ismerete előny
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • dinamikus személyiség
  • kreativitás, gyorsaság, nagyfokú precizitás, pontosság

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Balatonfüred

Jelentkezni lehet MAGYAR nyelvű önéletrajzzal, BÉRIGÉNY megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.

A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Pénzügyi referens” Balatonfüred"

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.