Pénzügyi referens

Az Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem Pénzügy és HR Hivatala
munkatársat keres pénzügyi referens pozícióba, teljes munkaidőben.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kimenő számlák kiállítása és analitikus nyilvántartása
  • Követelések és tartozások vezetése
  • Munkaidő-nyilvántartás, szabadság vezetése
  • Projektelszámolásokban való részvétel
  • Különböző pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Egyéb pénzügyi, számviteli, adminisztratív feladatok

Elvárásaink:

  • Min. középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Windows Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, monotonitástűrés, terhelhetőség

Előny:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk

  • Határozott idejű munkaszerződés: 2021. december 31-ig
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogatott továbbképzési lehetőségek
  • Fiatalos csapat
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, kellemes munkakörnyezet

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Jelentkezési határidő: 2019. április 30.
    Munkakezdés: 2019. június 1.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1088 Pollack Mihály tér 3.

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű jelentkezését (önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló dokumentumok másolata, fizetési igény megjelölése) a 'Jelentkezem' gombra kattintva.
Hiányos pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni.
A beérkezett pályázatok feldolgozása és elbírálása folyamatosan történik.