A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 12 alkalommal nyerte el a Superbrands és 9 alkalommal a Business Superbrands díjat. Az alábbi pozíciónkba keresünk új

Pénzügyi munkatárs – Vevői csoport

Milyen feladatok várnak Rád:

A Medicover csoportba tartozó társaságok esetében valamennyi a Vevői csoport hatáskörébe tartozó feladat, az alábbiak szerint:

  • Nagy mennyiségű vevői számla kiállítása és analitikus nyilvántartása,
  • Vevői számlák kezelése, korrekciók készítése a számlázó rendszerben,
  • Beérkező vevői számlareklamációk ügyintézése a társosztályokkal együttműködve,
  • Bevételek, időbeli elhatárolások feladása, ellenőrzése,
  • Auditokban, egyéb vizsgálatokban, ellenőrzésekben, adatszolgáltatásokban való részvétel,
  • Az anyavállalat és a cégvezetés által előírt jelentések elkészítésében való részvétel,
  • Kontrolling folyamatokban való részvétel, kapcsolódó feladatok ellátása.

A munkakör betöltéséhez követelmények:

  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves pénzügyi és számviteli tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Windows, MS Office)
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai (erős Excel) ismerete
  • Naprakész magyar számviteli és adó jogszabályi ismeret
  • Pontosság, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely lehetőség
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.