Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
UNDEFASA Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Pénzügyi munkatárs

FELADATOK:

  • beérkező számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése, jóváhagyások intézése
  • szerződések adminisztrációja
  • banki átutalások kezelése, banki kapcsolattartás
  • vevő - szállítói folyószámlák ellenőrzése, ügyintézése
  • pénzügyi levelezés
  • pénzügyi kimutatások készítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társaság más osztályaival
  • havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • vezető munkájának támogatása
  • egyéb pénzügyi feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú pénzügyi /könyvelői végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi / számviteli területen
  • megbízható, gyakorlatias rutinnal rendelkező, felhasználói számítástechnikai ismeretek (legfőképpen Excel, Word),
  • precíz, pontos, munkájára igényes személyiség
  • feladat orientált gondolkodásmód
  • önállóan és csapatban is képes munkavégzésre
  • kiemelkedő szervezési és problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú pénzügyi /könyvelői végzettség
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos, mozgalmas, összetett munka
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Széleskörű ismeretszerzés,
  • Korrekt stabil megbízható hosszútávra tervezett kapcsolat
  • Biztos háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi munkatárs
  • Rövid pozíció név: Pénzügyi munkatárs
  • Hirdető cég: UNDEFASA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: beérkező számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése, jóváhagyások intézése szerződések adminisztrációja banki átutalások kezelése, banki kapcsolattartás vevő - szállítói folyószámlák ellenőrzése, ügyintézése pénzügyi levelezés pénzügyi kimutatások készítése kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társaság más osztályaival havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel vezető munkájának támogatása egyéb pénzügyi feladatok
  • Elvárások: középfokú pénzügyi /könyvelői végzettség 1-3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi / számviteli területen megbízható, gyakorlatias rutinnal rendelkező, felhasználói számítástechnikai ismeretek (legfőképpen Excel, Word), precíz, pontos, munkájára igényes személyiség feladat orientált gondolkodásmód önállóan és csapatban is képes munkavégzésre kiemelkedő szervezési és problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-07-26
Állás, munka még: UNDEFASA Kft.>