Titán Faktor Zrt.

A Titán Faktor Zrt. tevékenységét kizárólag Magyarország területén végzi működésének 2011. évi kezdete óta, tapasztalata és gyakorlata a magyar workout faktoring területén van. A Társaság dinamikusan fejlődő csapatába keresünk új munkatársat

Pénzügyi munkatárs

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

    • Bejövő és kimenő számlák érkeztetése, számla-megfelelőség ellenőrzése
    • Számlák iktatása (belső ügyviteli rendszer használatának elsajátítása), továbbadása a könyvelő felé
    • Utalások rögzítése, banki tranzakciók nyomon követése
    • Pénztár kezelése (feltöltése, vezetése, pénztárjelentés és egyéb dokumentáció készítése és továbbadása a könyvelő felé)
    • Teljeskörű banki és pénztárjelentés vezetése
    • NAV-os, végrehajtói és földhivatali iratok, valamint szerződések pénzügyi feldolgozása, iktatása
    • Napi kapcsolattartás a könyveléssel, eseti kapcsolattartás az egyéb partnerekkel (beszállítókkal, hivatalokkal, bankokkal)
    • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
    • Klasszikus irodai adminisztráció és asszisztencia, eseti helyettesítés (bejövő telefonhívások kezelése, gépelés, lefűzés, archiválás, digitalizálás)
    • Új megbízásokkal kapcsolatos papírlapú és elektronikus dokumentáció feldolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
    • Terhelhetőség, rugalmasság
    • Legalább középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Ügyvédi vagy végrehajtó irodában szerzett tapasztalat
    • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
    • Stressz és monotonitástűrő képesség

Amit kínálunk:

    • Alkalmazotti jogviszony, napi 8 órás munkaidő
    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatalos, dinamikus csapat
    • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
    • Exkluzív munkakörnyezet Budapest belvárosában (V. Kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1053 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.