A Gránit-Pólus cégcsoport központi szolgáltató területének pénzügyi csoportjába keresünk

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

- számlázó -

munkatársat.

Feladata:

  • számlák, pénztárbizonylatok kiállítása,
  • adatbeviteli feladatok,
  • szerződések ellenőrzése,
  • egyéb kötődő adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi, közgazdaságtani végzettség,
  • pénzügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalat,
  • Excel és Word felhasználói szintű ismerete,
  • pontosság, terhelhetőség, önállóság.
  • pályakezdő felsőfokú pénzügyi tanulmányokat végzett jelentkezőket is szívesen fogadunk.

Előnyt jelent:

  • számlázásban szerzett tapasztalat,
  • áfa törvény ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés,
  • rugalmas munkarend és home-office lehetőségével,vállalati programokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1062 Váci út 1-3.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva. Cégünkről további információt a honlapjainkon talál.