A Strong & Unique Kft. Budapesti központja munkatársat keres

Pénzügyi munkatárs

Pozícióra

Amiben számítunk rád:

  • Számlaellenőrzés, költségelemzés, pénzügyi munkálatok ellátása
  • Havi szinten zárások, kimutatások, beszámolók elkészítése
  • Együttműködés társosztályokkal, partnerekkel
  • A pénzintézetekkel való kapcsolattartás
  • Pénzügyi statisztikák, napi riportok, kimutatások készítése
  • Könyvelési folyamatok előkészítése
  • Könyvelési feladatokban való részvétel
  • Bejövő számlák ellenőrzése, feldolgozása

Amit kérünk:

  • Pénzügyi területen szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs/problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, jó munkabírás

Amit előnyben részesítünk:

  • felsőfokú végzettség
  • SAP Business One vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Megbízható, stabil társasági háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Csillagszem utca 15.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával lehetséges.