Budapest IX. kerületében lévő Silwell Kft. nemzetközi cégcsoport tagjaként, igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagykereskedelmi, végfelhasználói -, valamint külföldi partnerei részére.

Pénzügyi munkatárs

Feladatok:

  • Vevőkövetelések, kintlévőségek kezelése,
  • szállítási szerződések aktualizálása, creditlimitek módosítása,
  • banki forgalom, számlák rögzítése,
  • pénzügyi és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (útnyilvántartások, cafeteria rendszer, termékdíj, intrastat, CMR, gépjárműpark adminisztráció stb.)
  • statisztikák, riportok készítése,
  • céges szerződések, megállapodások, szabályzatok frissítése,
  • HR adminisztráció,
  • házipénztár kezelés.

Követelmények:

  • Pénzügyi-számviteli végzettség vagy hároméves szakmai gyakorlat,
  • könyvelői végzettség,
  • magas szintű Pc felhasználói ismeretek (ERP programok, Word, Excel és MS Office).

Előny:

  • Mérlegképes végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • SAP bussiness one használatban jártasság.

Fontos képességek:

  • Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Amit mi kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • barátságos, fiatalos légkör.

Munkaidő

    heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gyáli út 37/a.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetésével a "Jelentkezem" gomb segítségével.