PROSEC Kft.
  • Piacvezető, stabil háttérrel rendelkező, prémium szolgáltatásokat nyújtó budai távfelügyeleti és vagyonvédelmi vállalkozás pénzügyi csapatának bővítése céljából keres szakmai rutinnal rendelkező, megbízható, munkájára igényes munkatársat az alábbi pozícióra:

  • Pénzügyi munkatárs

    Hirdetés szövege:

      • Számlázási feladatok
      • Bankszámla kivonatok könyvelése
      • Vevő folyószámlák rendezése
      • Szállító számlák ellenőrzése
      • Pénztár vezetése
      • Lejárt vevői számlák kezelése, vevőkkel való egyeztetés fizetési megoldásokról,
      • Ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás
      • Egyéb szerződéssel és számlafizetéssel kapcsolatos feladatok kezelése
      • Társosztályokkal való kapcsolattartás, egyeztetés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Nyitott, határozott, vidám személyiség

      • Kiváló kommunikációs képesség

      • Önálló és prcíz munkavégzésre való képesség és hajlandóság

      • Fejlett rendszerszemléletű és analitikai gondolkodás

      • Legalább középfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség

      • Hasonló munkakörben, elsősorban szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat

      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol nyelv ismerete
      • Felsőfokú szakmai végzettség
      • Excel, magas szakmai színvonalon történő gyakorlati alkalmazás
      • Budapest (budai oldal) vagy környékbeli lakóhely

    Amit kínálunk:

      • Változatos munka és folyamatos fejlődési lehetőség

      • Családias, támogató munkakörnyezet

      • Hosszú távú munkalehetőség

      • Alkalmazotti munkakör

      • Versenyképes fix alapfizetés

      • Cafeteria

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1112 Budapest, Sasadi út 163.

    Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és referenciáit a megadott címre a megpályázott pozíció megjelölésével küldje el!