A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Itt az egyedülálló lehetőség, hogy csatlakozz a nemzetközileg is elismert márkához, egy folyamatosan bővülő, sikeres céghez!
Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe

Pénzügyi munkatárs

Határozott időre: 2 év

Mik lesznek a feladataid?

  • Vevői számlázás
  • Számlázással kapcsolatos ügyfélmegkeresések megválaszolása
  • Számlajavítás, sztornózás teljeskörű kezelése
  • Vevői egyenlegek nyomon követése
  • Kintlévőségkezelés támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának támogatása
  • Egyéb adminisztrációs és iktatási feladatok

  • Felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 évet dolgoztál már hasonló feladatkörben
  • Felhasználói szinten ismered és kezeled a MS Office alkalmazásokat
  • Ismered és magabiztosan kezeled az SAP-t
  • Precízen végzed a munkád szoros határidők mellett is
  • Gyorsan tanulsz, fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed
  • Szívesen egyeztetsz az ügyfelekkel telefonon vagy akár személyesen is
  • Képes vagy önállóan dolgozni, az idődet jól osztod be és valóban ügyfélcentrikus a gondolkodásmódod, hozzáállásod
  • Képes vagy több feladatot kezelni párhuzamosan
  • Az esetlegesen felmerülő problémákat is képes vagy gyorsan és hatékonyan megoldani

Mit kínálunk?

  • Stabil, piacvezető cég vagyunk – ez annyit jelent, hogy lesz forrás és lehetőség arra, hogy alkoss nagy dolgokat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes munkakör, önálló munkavégzéssel
  • Szakmai és soft-skill képzéseken történő részvétel, fejlődési lehetőség
  • Professzionális munkakörnyezet – a 2015 év irodájában, a 2017-es és 2018-as év legjobb munkahelyén dolgozhatsz

Emellett fontos még:

  • Legyen jó humorérzéked (az első naptól kezdve teszteljük)
  • Gondolkozz végtelenül pozitívan (a mi poharunk félig mindig teli van)
  • Szeresd a sós és édes nassolnivalót, mert ezek az irodánkban már-már az alapfelszerelés részei

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Havi nettó fizetési keret:

235 000 HUF