A Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú társaságok, úgymint az MVM Csoport, a Közlekedési Központok és a Víziközmű vállalatai részére.

Pénzügyi munkatárs (Paks)

Feladatok

  • A Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. valamint az ügyfelei banki utalásainak (szállítói tételek, postai tételek és egyéb fizetési kötelezettségek) elvégzése az SAP fizető program workflow, valamint banki terminálprogramok használatával. Folyamatba épített ellenőrzések végzése.
  • Elektronikus bankkivonatok feldolgozása (bankkivonatok letöltése a banki terminálokból, bankkivonatok lekönyvelése), papír alapú bankkivonatok kezelése.
  • A bankkivonatok teljes körű lekönyvelésének ellenőrzése, banktechnikai számlák értéknapos egyeztetése.
  • Banki jóváírásokhoz kapcsolódó elektronikus állományok letöltése, majd ezen állományok SAP rendszerben történő feldolgozása.
  • A banki utalások kapcsán jelentkező problémák esetén kapcsolatfelvétel a számlavezető pénzintézetek tagvállalati referenseivel, utalással kapcsolatos problémák kezelése.
  • Árfolyam betöltéssel kapcsolatos feladatok ellátása, ügyfelek által igényelt, terminálokból lekérhető banki igazolások ügyintézése.
  • Banki utalásokhoz illetve bankkivonat könyvelésekhez kapcsolódó SAP fejlesztések, új beállítások tesztelése.
  • Bankszámlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, irattárolási feladatok végzése.
  • A könyvvizsgálatok során kért banki folyamatokat érintő adatszolgáltatások elkészítése (pl. banki egyenlegközlők előkészítése, kiküldése).

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlat középfokú végzettség esetén.
  • PC számítógép kezelői és szoftver felhasználói ismeretek.

Készségek

  • Probléma felismerő- és megoldó képesség.
  • Felelősségteljes, precíz, önálló, megbízható munkavégző képesség.
  • Beszéd- és tárgyalókészség.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Megbízhatóság.
  • Kommunikációs készség.
  • Terhelhetőség.
  • Erkölcsi fedhetetlenség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség.
  • Több éves szakmai tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Széleskörű juttatási csomag.
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Paks

Kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigénnyel megjelölve, motivációs levelét, a végzettségeit igazoló okmányok másolatát a Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. részére legkésőbb 2019. február 08-ig. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.