PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

CÉGÜNKRŐL:

    A NETLOCK a világ egyik legdinamikusabban fejlődő digitális technológiájával, elektronikus aláírásokkal és kriptográfiával foglalkozik. Mi biztosítjuk a hátteret, hogy vállalatok, állami szervezetek, vagy magánemberek papír és toll nélkül, digitálisan, számítógépen vagy mobil eszközökön tudjanak aláírni és titkosítani e-maileket, szerződéseket, hivatalos dokumentumokat. Csatlakozz hozzánk, ha szívesen megismernéd a digitális üzleti kommunikációs megoldások legújabb generációját és szívesen vennél részt az elkövetkező években komoly felfutás előtt álló informatikai megoldások bevezetését nyújtó cég életében.

    A NETLOCK az egyik legdinamikusabban fejlődő hazai vállalatcsoport, a DOCLER tulajdonában működik az elektronikusan hitelesített üzleti megoldások vezető fejlesztőjeként és integrátoraként.

FELADATOK:

  • Kimenő számlák előkészítése, kiállítása
  • Számlareklamációk kezelése
  • Pénzügyi adminisztráció
  • házipénztárosi feladatok ellátása
  • banki feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés más társosztályokkal (értékesítés, üzemeltetés, ügyfélszolgálat, jog)

ELVÁRÁSOK:

  • Számlázási gyakorlat
  • Min. középfokú pénzügyi végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
  • Pontosság, alaposság és precizitás
  • Automatizálására, egyszerűsítésére, törekvés
  • Önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára
  • Nyitottság

ELŐNYT JELENT:

  • Számlázz.hu rendszer ismerete
  • angol nyelv ismeret

AMIT AJÁNLUNK:

  • Innovatív, ötleteket támogató vállalati légkör
  • Érdekes, változatos munka fiatal/lendületes, de jelentős tapasztalattal rendelkező csapatban
  • Világviszonylatban az egyik legdinamikusabban fejlődő üzleti terület
  • Állandó lehetőség a folyamatos fejlődésre és tanulásra
  • Professzionális csapat
  • Inspiráló munkakörnyezet (2011. legzöldebbnek választott irodaházában, ingyenes zárt parkolóval)
  • Sportolási és rekreációs lehetőségek irodaházon belül (foci & kosárpálya, ping pong, teqball, csocsó, billiárd, klubszoba, stb.)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest