Medicnet Media Kft
  • Szerkesztőségünk (nyomtatott és online egészségügyi lapok www.vital.) pénzügyi vonalához keresünk tapasztalt

  • Pénzügyi munkatársat

    feladatok

    • számlázás,
    • számla adatbázis karbantartása, kezelése,
    • tartozások nyomon követése, fizetési felszólítások
    • elszámolások, nyilvántartások készítése
    • pénzügyi vonalon kapcsolattartás ügyfeleinkkel
    • könyveléshez adatok előkészítése
    • webboltunkban alkalomszerű besegítés
    • egyéb irodai beszerzési feladatok, munkatársak segítése.

    elvárások

    • MS Office magas színtű ismerete, különösen excel, acces
    • Jó kommunikációs készség
    • udvariasság, türelem a problémásabb ügyfeleinkkel szemben is.

    Amit kínálunk

    • Óbudai barátságos, kis létszámú munkahely
    • 8 órás alkalmazotti jogviszony,
    • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Követelés kezelés, Behajtás
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Számlázó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1036 Bécsi út 57-59.

    A jelentkezéseket fizetési elképzelés megjelölésével várjuk.