A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat - Gazdasági igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs

FELADATOK:

  • Gazdasági és pénzügyi szempontból történő közreműködés a MAVIR ZRt. közbeszerzési és beszerzési eljárásaiban,
  • Közbeszerzési eljárások ajánlattételi dokumentációjának és szerződéstervezetének gazdasági és pénzügyi szempontból történő előkészítésében, ajánlatok kiértékelésében való részvétel,
  • Beszerzési eljárások esetében az intézkedési tervek, ajánlattételi felhívások, ajánlati dokumentációk és szerződéstervezetek gazdasági és pénzügyi feltételeinek meghatározása, ajánlatok kiértékelésében való részvétel,
  • Fizetési feltételek, előírt biztosítékok és kötbér szankciók meghatározása,
  • A gazdasági terület delegáltjaként bíráló bizottsági üléseken és tárgyalásokon való részvétel, javaslattétel, véleményezés,
  • Ajánlatok gazdasági és pénzügyi alkalmassági feltételeinek vizsgálata,
  • Bankgaranciák és pénzbeli letétek nyilvántartása és kezelése,
  • Közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó pénzügyi teljesítések nyomon követése,
  • A gazdasági terület szerződéseinek rendszeres ellenőrzése SAP-ban,
  • Törzsadat igénylő lapokon a pénzügyi osztály felelősségi körébe tartozó ellenőrzések elvégzése,
  • Egyéb a pénzügyi osztályt érintő operatív feladatok ellátása,
  • Szervezeti egységen belüli helyettesítési feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú pénzügyi és/vagy gazdasági végzettség,
  • Minimum 3-5 éves gazdasági/pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat,
  • Középfokú írásbeli és szóbeli aktív angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook, Lotus Notes).

KÉSZSÉgek:

  • Határidő tartás, szabálykövetés,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Komplex feladatok koordinációjának képessége,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT

  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Beszerzési és közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat,
  • Nagyvállalati tapasztalat,
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:

  • A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának karrier aloldalán található

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1031 Budapest, Anikó utca 4.

Az álláshirdetésre a 'Jelentkezem' gombra kattintva jelentkezhet, (Tárgy: ““Pénzügyi munkatárs”) várjuk jelentkezését 2019. január 25-ig, fényképes önéletrajzzal, motivációslevéllel.