Szeretnél egy olyan dinamikus csapatban dolgozni, ahol folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk pénzügyi tapasztalatod megerősítéséhez? Ha pénzügy-számvitel szakon tanultál és dolgoztál már legalább 1-2 évet pénzügyi területen, akkor Rád van szükségünk. Csatlakozz csapatunkba!
A Magyar Turisztikai Ügynökség pályázatot hirdet

Pénzügyi munkatárs

munkakör betöltésére.

FELADATOK

  • belföldi és külföldi szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatása, főkönyvi rendszerbe való integrálása, utalásra való előkészítése;
  • szállítói számlákat alátámasztó dokumentumok beszerzése és kezelése: szerződés, teljesítés igazolás, megrendelések;
  • bankkártyás tranzakciók nyomon követése és ellenőrzése;
  • a pénzügyi terület munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • gazdasági vagy pénzügyi számviteli szakon szerzett felsőfokú végzettség;
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Serpa integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • mérlegképes könyvelői végzettség, kontrolling vagy számvitel területén szerzett tapasztalat;
  • egy európai nyelv ismerete (elsősorban angol, német)

SZEMÉLYES KÖVETELMÉNYEK:

  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • nagyfokú önállóság, magabiztosság
  • magas szintű együttműködési hajlandóság
  • képesség csapatban történő együttműködésre
  • jó terhelhetőség
  • legyen képes egyszerre több feladattal foglalkozni
  • kreativitás, kezdeményező készség

AMIT NYÚJTUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon
  • cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • felelősségteljes, önálló munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Amennyiben a fenti elvárásoknak nem felel meg maradéktalanul, jelentkezését nem tudjuk elfogadni.