A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

munkakörbe.

    A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Modellprogramjaink pénzügyi támogatására keressük új kollégánkat.

Feladatok:

  • közreműködik az egyes pénzügyi műveletek előkészítésben, lebonyolításában
  • teljesíti az igazolt kifizetéseket, számlákat, gondoskodik a szervezet fizetési kötelezettségeinek határidőben történő teljesítéséről
  • utalások összeállítása, elindítása
  • banki beérkezett tételek és utalások napra készen tartása
  • vevő, szállító folyószámlák összepontozása, ellenőrzése
  • alkalmankénti helyettesítés esetén belföldi és külföldi szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatása, szintén a főkönyvi rendszerbe való integrálása, utalásra való előkészítése
  • a Projekt pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • a Projekttel kapcsolatos szerződések nyomon követése, pénzügyi szempontú felügyelete, elszámolások elkészítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség vagy középfokú gazdasági szakirányú végzettség és releváns szakmai tapasztalat az említett munkakörben
  • európai uniós és más egyéb forrásból, támogatásból megvalósuló projektekben szerzett projekt pénzügyi tapasztalat
  • haladó szintű számítástechnikai ismeretek, megbízható Excel tudás, jártasság Office programok használatában
  • önálló, proaktív munkavégzés, megbízhatóság, felelősségtudat
  • jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség, nagyfokú precizitás
  • ambiciózus, munkájában jól szervezett, felelősségteljes gondolkodásmód
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség, gyors betanulás

Előnyt jelent:

  • Octopus vállalat irányítási integrált rendszer használatának ismerete

Amit kínálunk:

  • béren kívüli támogatások
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igényének megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.