Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi cége, budapesti székhelyére keres olyan tapasztalt, pörgős

Pénzügyi munkatársat

aki nem ijed meg a sokrétű feladatoktól és kihívásoktól. Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik önállóan és precízen dolgoznak és a jókedvű csapatunk oszlopos tagjává szeretnének válni.

Feladatok:

  • Bejövő áru-és költség számlák könyvelése
  • Beruházás számlák könyvelése, aktiválási jegyzőkönyvek elkészítése, egyeztetés a társterületekkel
  • Vevő és Szállítói kötelezettségekről kimutatások készítése
  • Alátámasztó analitikák naprakész ellenőrzése, főkönyvi egyeztetése
  • Vevői és Szállítói egyeztetések, hivatali levelezések bonyolítása
  • Bankszámlaforgalom naprakész felügyelete, banki ügyintézési feladatok
  • Bankszámla kivonatok könyvelése
  • Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások készítése, kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Rendszeres pénzügyi riportok elkészítése
  • Szoros együttműködés a gazdasági osztályon dolgozó közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év nagyvállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság és terhelhetőség
  • Rugalmas, megoldás-orientált attitűd,
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny jelent:

  • Microsoft Dynamics Axapta vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Energikus, jó munkahelyi légkör,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Váci út 156.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a fényképes önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi munkatárs
  • Rövid pozíció név: pénzügyi munkatárs
  • Hirdető cég: Láng Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Bejövő áru-és költség számlák könyvelése Beruházás számlák könyvelése, aktiválási jegyzőkönyvek elkészítése, egyeztetés a társterületekkel Vevő és Szállítói kötelezettségekről kimutatások készítése Alátámasztó analitikák naprakész ellenőrzése, főkönyvi egyeztetése Vevői és Szállítói egyeztetések, hivatali levelezések bonyolítása Bankszámlaforgalom naprakész felügyelete, banki ügyintézési feladatok Bankszámla kivonatok könyvelése Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások készítése, kapcsolattartás az üzleti partnerekkel Rendszeres pénzügyi riportok elkészítése Szoros együttműködés a gazdasági osztályon dolgozó közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal
  • Elvárások: Minimum 2-3 év nagyvállalatnál szerzett munkatapasztalat Könyvelésben szerzett tapasztalat Legalább középfokú szakirányú iskolai végzettség Megbízhatóság és terhelhetőség Rugalmas, megoldás-orientált attitűd, Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Láng Kft.>