• Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Pénzügyi munkatárs

Munkavégzés helye: Kronospan-MOFA Hungary Kft., Mohács, Budapesti út 72.

Feladatok:

A mohácsi székhelyű Kronospan-MOFA nagy létszámú számviteli központot működtet, melyben a külföldi társvállalataink számviteli feladatait látja el. Az egyre bővülő tevékenységi körhöz új munkatársakat keresünk,  az alábbi feladatkörök ellátására:

  • Pontos számlakezelés és –könyvelés
  • Napi szintű kapcsolattartás a szállítókkal és a vevőkkel
  • Havi és éves zárási feladatok pontos, határidőben való ellátása
  • Statisztikák, kontrolling jelentések készítése a holding és a management számára
  • Banki utalások indítása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mérlegképes könyvelők és pénzügyi-számviteli ügyintézők jelentkezését is várjuk)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás ÉS minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Pénzügyi / számviteli területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS-Office alkalmazások ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő pénzügy-számviteli osztályának munkájában
  • A német / angol nyelv napi szintű használata
  • Nettó 15.000 Ft jelenléti jutalom / hó, 15 Ft / km útiköltség-térítés
  • Ingyenes vállalati nyelvoktatáson való részvételi lehetőség

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát:

Gazdóf Laura – HR vezető

KRONOSPAN – MOFA Hungary Kft., HU – 7700 Mohács

NE CSAK TARTSA A LÉPÉST, LÉPJEN ELŐRE!

T: +36 94 516 600