Pénzügyi Munkatárs

Feladatok

  • Teljes körű pénzügyi támogatás;
  • A cégcsoport számláinak kiállítása, vevői-szállítói pénzügyi kapcsolatok kezelése;
  • Átutalások rögzítése, kompenzációs levelek, elszámolások elkészítése, folyószámlával kapcsolatos adatszolgáltatás, egyeztetés;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • Házipénztár kezelése;
  • Banki kapcsolattartás, ügyintézés;
  • Egyéb adminisztrációs és egyéb ad hoc feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség előny
  • Minimum 4 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek, különösen MS Excel,
  • Analitikus gondolkodásmód, proaktív, önálló, terhelhető személyiség
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (NAVISION, OCTOPUS) előny,
  • Számviteli-könyvelési tapasztalat előny

Amit nyújtunk

  • Szakmai támogatás
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen;
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark;

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Pénzügyi Munkatárs.