Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Geodis az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. A budapesti irodánkba

Pénzügyi munkatárs

pozícióba munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfél számlák kiállítása, számladokumentáció elkészítése
  • Alvállalkozó számlák iktatása, ellenőrzése, kontírozása, rögzítése
  • Vevő, alvállalkozó számlareklamáció kezelése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, alvállalkozókkal, pénzügyi osztállyal
  • Kintlévőségek egyeztetése
  • Riportok készítése
  • Az ügyfél által küldött claim-ek kezelése, nyomon követése, a szállítók hivatalos levélben történő értesítése az általuk okozott kárral kapcsolatosan, kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • min. középfokú végzettség
  • MS Office ismeretek, különösen Excel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva megküldeni.

Érdeklődni a 06-1-880-9346-os telefonszámon lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi munkatárs
  • Rövid pozíció név: Pénzügyi munkatárs
  • Hirdető cég: Geodis Calberson Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIV. kerület
  • Feladatok: Ügyfél számlák kiállítása, számladokumentáció elkészítése Alvállalkozó számlák iktatása, ellenőrzése, kontírozása, rögzítése Vevő, alvállalkozó számlareklamáció kezelése Kapcsolattartás vevőkkel, alvállalkozókkal, pénzügyi osztállyal Kintlévőségek egyeztetése Riportok készítése Az ügyfél által küldött claim-ek kezelése, nyomon követése, a szállítók hivatalos levélben történő értesítése az általuk okozott kárral kapcsolatosan, kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal
  • Elvárások: Tárgyalóképes angol nyelvtudás min. középfokú végzettség MS Office ismeretek, különösen Excel
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-24
Állás, munka még: Geodis Calberson Hungaria Kft.>