Kik vagyunk?
Az eMAG a Naspers csoport részeként Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb online kereskedője, mely mára már a kontinens négy országában van jelen: Magyarországon, Lengyelországban, Romániában és Bulgáriában. 2016-ban hazánkban a piaci növekedésünk megháromszorozódott, így a leggyorsabban fejlődő kereskedelmi szereplőként is emlegetnek minket. Az eMAG több mint 15 évvel ezelőtt jött létre, rövid idő alatt pedig multinacionális vállalattá nőtte ki magát. Magyarországon jelenleg több mint 1.000.000 terméket kínálunk és közel 250 alkalmazott dolgozik cégünknél. Célkitűzésünk, hogy elsők lehessünk a piacon minőségi szolgáltatás biztosításával és tökéletesebb felhasználói élmény nyújtásával.

Pénzügyi munkatárs

Feladatok:

  • Beszállítói számlák rögzítése SAP rendszerben
  • Beszállítói számlák egyeztetése a megrendelésekkel
  • Eltérések kezelése, rendezése
  • Beszállítói folyószámlák egyeztetése
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Együttműködés a vállalaton belüli társosztályokkal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jártas vagy irodai számítógépes alkalmazások használatában (MS Office)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés jellemez
  • Analitikus gondolkodás, precizitás, pontosság

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, nagyvállalati háttér
  • Összeszokott, vidám csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest