A BDO Magyarország cégcsoporthoz

Pénzügyi és számviteli munkatárs

munkakörbe keresünk új munkatársat.

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Banki utalások, utalási csomagok előkészítése
  • Bankszámlák folyamatos nyomon követése
  • Házipénztár kezelése
  • Pénzintézetekkel való kapcsolattartás
  • Statisztikák, napi riportok, kimutatások készítése
  • Kisebb cégek könyvelési folyamataiban való aktív részvétel (bejövő számlák, bank, vegyes tételek könyvelése)
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel

AMIT KÉRÜNK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséget
  • Mérlegképes könyvelő képesítést (OKJ)
  • Aktív és naprakész számviteli tudást
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalatot
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Jó kommunikációs készséget

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet
  • Kiszámítható munkavégzést és mindennapokat
  • Fiatalos, összetartó és támogató csapatot

AMIT ELŐNYBEN RÉSZESÍTÜNK:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudást szóban és írásban

    BDO MAGYARORSZÁG

    A BDO a világ egyik vezető könyvvizsgáló és professzionális tanácsadó hálózata.
    A világ 162 országában több mint 1500 irodában több tízezer szakemberünk áll helyi és multinacionális ügyfeleink rendelkezésére könyvvizsgálati, könyvelési és tanácsadási szolgáltatásokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Kőér utca 2/A

Fényképpel ellátott önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el részünkre.