Pénzügyi munkatárs (AP)

Bruttó 430e - 490e Ft havi bér

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

TUDJ MEG TÖBBET RÓLUNK

Kollégánkat 2 éves határozott idejű szerződéssel keressük

Az alábbi feladatok elvégzésében számítunk rád:

  • Beszállítói számlák teljes körű kezelése
  • Szállítói számlák könyvelése (SAP és egyéb, a cég által használt rendszerben)
  • Számla jóváhagyások, valamint az igazoltatások, aláíratások felügyelete
  • Havi és éves zárási folyamatok, továbbá a könyvvizsgálat támogatása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának segítése
  • Általad használt folyamatok optimalizálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal és a partner cégekkel
  • A napi munkavégzés során számíthatsz a pénzügyi gyakornok segítségére, akinek szakmai fejlődésében mentorként aktívan vehetsz részt

Mit kínálunk?

  • Stabil, piacvezető cég tagja lehetsz, ahol mindenki számít
  • Szuper innovatív csapat vagyunk, ahol kíváncsiak vagyunk észrevételeidre, javaslataidra
  • Felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz, mely nagy önállóságot igényel a részedről
  • Fontos számunkra a fejlődésed, ennek érdekében szakmai és soft-skill képzéseken is számítunk a jelenlétedre
  • Versenyképes fizetés, bruttó 430 – 490 ezer Ft (tapasztalattól függően) + cafetéria
  • Egy nagyon modern és egyedi iroda áll a rendelkezésedre
  • Ha szeretnéd, akkor van lehetőséged a munkádat heti 2-3 alkalommal otthonról is végezni
  • Fontos számunkra a csapat összetartás, ezért teret adunk a közös programok alkalmával a csapatszellem építésére
  • Ha jó társaságra vágysz, csak térj be a konyhába és a kávéd elfogyasztása tuti biztos, hogy jó hangulatban fog telni
  • A közös sikerek mellett, sosem megyünk el szó nélkül, szeretjük azokat maradéktalanul megünnepelni :)

Te lehetsz a mi emberünk, ha:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Több éves tapasztalatod van már könyvelésben, számlák előkészítésében
  • Felhasználói szinten ismered és kezeled a MS Office alkalmazásokat
  • Fekete öves SAP felhasználó vagy :)
  • Ismered a munkádhoz kapcsolódó hatályos jogszabályokat
  • Fontos számodra, hogy az általad elvégzett munka mindig magas minőségben kerüljön lezárásra
  • Nem stresszelsz a határidők miatt, hanem inkább kihívásként éled meg és motiválók számodra
  • Új ismereteket, folyamatokat gyorsan be tudod építeni a munkád elvégzésének sikeressége érdekében
  • Képes vagy és szeretsz is önállóan dolgozni
  • Az idődet jól osztod be és valóban ügyfélcentrikus személyiség jellemez
  • Képes vagy több munkafolyamatot egyszerre végezni, szükség esetén priorizálni
  • Az esetlegesen felmerülő problémákat is képes vagy gyorsan és hatékonyan megoldani

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs