Az Affidea ? a kontinens legkorszerűbb képalkotó diagnosztikai eszköz parkját üzemeltető nemzetközi vállalatcsoportja ? ma mar nemcsak Magyarország, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is. Magyarországon 28 éves múlttal, kiemelkedő szakértelemmel, kategóriájában a legmodernebb diagnosztikai berendezésekkel, valamint széles
körű, 30 szakorvosi területre kiterjedő járóbeteg-ellátási szolgáltatásokkal áll a magán-, az állami és a vállalati egészségügyi szolgáltatásokat igénybe vevő paciensei rendelkezésére.

Fiatalos, dinamikusan növekvő csapatunkba keresünk fejlődni vágyó, lelkes kollégát az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi munkatárs

Mik lesznek a feladataid?

  • Havi pénzügyi zárási feladatokban való részvétel
  • A zárás során észszerűségi elemzés, ellenőrzés a havi és éves adatokhoz kapcsolódóan
  • Szoros együttműködés a társaság pénzügyi területén dolgozó munkatársakkal
  • Privát-és study partnerek havi számláinak kiállítása, beleértve az esetleges javításokat, illetve sztornó számlákat
  • Kintlévőségkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Napi bevétel összefoglaló jelentés elkészítése, illetve a kapcsolódó adatbázisok naprakészen tartása

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Felsőfokú diplomával rendelkezel,
  • Szereztél tapasztalatot hasonló munkakörben (minimum 1 év)
  • Magas színvonalú és szintű számítógépes és ismeretekkel rendelkezel.
  • Középfokon beszélsz angolul
  • Nem ijedsz meg az összetett, kihívást jelentő és kreativitást igénylő feladatoktól,
  • Pontosan, önállóan dolgozol,
  • Szívesen tanulsz, fejlődsz, bővíted szakmai ismereteidet

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél egy emberileg és szakmailag is kiemelkedő csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed! Mi szívesen megismerkednénk Veled! Ehhez csak küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.